Laserowe obkurczanie i rewitalizacja sromu

Laserowe obkurczanie i rewitalizacja sromu

Niezadowolenie z wyglądu i funkcjonowania narządów intymnych bywa przyczyną dyskomfortu w życiu codziennym oraz braku satysfkacji z życia płciowego. Prowadzić może także do braku samoakcpetacji, co przekłada się na trudność w nawiązywaniu kontaktów intymnych. Nie każda kobieta jednak zdaje sobie sprawę, że przerost warg sromowych powoduje niewystarczające odżywienie i napięcie skóry, przekładające się na skłonność do trudnych w leczeniu i wciąż powracających podrażnień, infekcji i zapaleń. Niezbędna jest wówczas labioplastyka.

Rozwiązaniem problemów tego typu jest rewitalizacja sromu poprzez jego laserowe obkurczenie. Stosowany w gabinecie Medax laser poprawia działanie kolagenu, powoduje wzmocnienie i ujędrnienie warg sromowych poprzez ich zmniejszenie. Jednocześnie zmniejsza się nieco obwód i następuje zwężenie pochwy. Dzięki zabiegowi będziesz mogła zapomnieć o dyskomforcie występującym podczas aktywności fizycznej oraz stosunków płciowych. Poczujesz się też pewniej i będzie Ci lepiej we własnym ciele. 

Czy i Ty możesz się poddać rewitalizacji sromu? Wystarczy, że odwiedzisz nas w Łodzi i skonsultujesz się z jednym z naszych lekarzy. Przeciwwskazaniami mogą być infekcje, choroby nowotworowe, ciąża czy miesiączka. Nasz specjalista wysłucha Cię, doradzi i przeprowadzi kwalifikację do zabiegu.

Warto pamiętać, że nie zawsze wystarczy jedno naświetlanie laserem. Ilość zabiegów zawsze ustalana jest indywidualnie dla każdej pacjentki.